Demet Akalın'ın bindiği tekne battı

26.08.2023 - Cumartesi 10:01

Ünlü Türk şarkıcısı Demet Akalın, Muğla'nın Bodrum ilçesinde marinanın iskelesine çarparak battığı bir tekne kazası geçirdi. Olay sırasında başından hafif şekilde yaralanan Akalın, yaşadığı korku dolu anları anlattı. Demet Akalın ve beraberindekiler çevredekiler tarafından kurtarıldı ancak 8 metrelik fiber tekne sulara gömüldü.

Ünlü şarkıcı, Aydın'ın Didim ilçesinde vereceği konser için Bodrum'dan Didim'e deniz yoluyla gitmeye çalışırken, bindiği teknenin Yalıkavak Marina'da iskeleye çarpması sonucu kaza yaşandı. Bu esnada başından hafif şekilde yaralanan Akalın, konserini iptal etmeyip hayranlarının karşısına çıkmaya karar verdi.

Daha sonra Didim'den karayolu ile Bodrum'a dönen Demet Akalın, yaşadıklarını sosyal medya hesabından paylaştı. Olayı şu şekilde anlattı: "İyiyim merak etmeyin. Alnımda şişlik var. Çok yurtdışından gelen fanlarım olduğu için onları bırakmak istemedim. Çok kötü bir tekne kazası yaptık. İskeleye girdi. Gece ben böyle şeyleri kullanmam aslında ama 20 dakikada gideriz diye. Tekne saniyeler içinde battı. O tekneden nasıl sağ çıktık ben algılayamıyorum. Verilmiş sadakamız varmış. Fanlarım da gitmemiş, beklemiş beni. Sağ olsunlar. Ben iyiyim. Geri dönüyorum Bodrum'a. Tabii bir sitemim olacak. Ambulans çağırdık, gelmedi bayağı bir süre. Kaç kere arandı ambulans hayal meyal hatırlıyorum. O eczaneden Allah razı olsun. İlk müdahaleyi yaptı. Bir arkadaşımızın bayağı parmakları falan ezildi. Yalıkavak Marina'da iskeleye bir ışık koysaydınız da, insanlar böyle acayip bir kaza yapmasaydı, bir travma yaşamasaydı. Çok mesaj geldi dönemedim. Oradaki bir eczaneden yardım geldi. Kendisine teşekkür ediyorum. Teknelere servis yapan bir bot, tesadüfi kurtardı bizi. Çocuklardan da Allah razı olsun."

 

YORUM YAZ